Artiest: Harry Champion
Auteur: R.P. Weston/Fred Murray
Label: Columbia Rena
Jaar: 1911
Cockney-komediant met een Cockney-classic ("The apotheosis of clean, honest vulgarity"); zoiets als Mie Katoen bij ons. Over de achtste Henry op rij die trouwde met de 'widow next door' zonder het niet eens door te hebben dat er allicht nog een negende zat aan te komen. Allicht te herkenbaar voor Britten om de Hermits-versie te kopen, maar in Amerika werd dit n°1. Het origineel verscheen het jaar nadat in Engeland de 400ste verjaardag werd herdacht van de troonsbestijging van hun meest trouwlustige vorst. Wie covert het bij de 500ste? Heruit op de cd The Old Bull And Bush (GEMM CD 9913) uitgebracht door Pavilion Records, die vol staat met Music Hall stars van begin 20ste eeuw.
Covers:
Joe Brown [als I'm Enery The Eight I Am; grote invloed op Herman's Hermits versie; zal die hebben opgekeken van dat succes in Amerika zonder daar ook maar iets te kunnen tegen beginnen]
Herman's Hermits [n°1 US]
Patrick Swayze [in film Ghost]
Nieuwe suggesties, aanvullingen en/of correcties kunnen steeds per post of via e-mail naar onderstaand adres verzonden worden:
Arnold Rypens
Rozenlaan 65
B-2840 Reet (Rumst)